Deuser band Light  – kópia.png Deuser band Original – kópia.png

Najmenšie fitness štúdio na svete - pre voľný čas a profesionálne športy

DEUSER BAND bol špeciálne vyvinutý pre efektívny tréningový program. Predáva sa prostredníctvom nášho obchodného partnera, spoločnosti Deuser GmbH & Co. KG. S týmto efektívnym tréningovým zariadením je možné vykonávať všestranné cvičenia, ktoré umožňujú cielený tréning celého tela. Od roku 1967 preukázal DEUSER BAND svoju vysokú elasticitu a odolnosť v profesionálnom aj rekreačnom športe a odvtedy je nenahraditeľnou súčasťou pri cielenom rozvoji rôznych svalových skupín.

DEUSER BAND ORIGINAL bol testovaný časopisom ÖKO-TEST spolu s veľkým množstvom ďalších fitness pások. Ťažiskom posudzovania boli problematické zmäkčovadlá a karcinogénne či podozrivé zložky, takzvané zlúčeniny PAH. Pri cvičení s pásmi sa cez pokožku môžu do tela dostať škodlivé látky. Z testovaných fitness pások iba DEUSER BAND ORIGINAL neobsahoval žiadne pochybné alebo kontroverzné zložky. Produkt predávaný spoločnosťou Deuser GmbH & Co. KG ako jediný získal v tomto teste vynikajúce celkové hodnotenie „veľmi dobrý“.

TRÉNINGOVÁ APLIKÁCIA Používateľ fitness pásov DEUSER má možnosť kedykoľvek vyvolať rôzne cvičenia prostredníctvom rozsiahlej tréningovej APP. Vďaka tomu môžu byť cvičenia špecificky vybrané a vykonávané pre rôzne oblasti tela. Každý zväzok obsahuje aj tréningové pokyny vo forme plagátu.