Žiarovka 12V H4 60/55W P43T RacingVision 2ks +150%

  • Katalógové číslo: 12342RVS2
  • Výrobca: PHILIPS

Informácie o produkte


Pozerajte ďalej a reagujte rýchlejšie Pri jazde v noci budete potrebovať tu najlepšiu viditeľnosť. Čím viac si môžete jasne vidieť, tým rýchlejšie môžete reagovať na čokoľvek čo sa na ceste objaví. Philips RacingVision svetlomety zvyšujú viditeľnosť až o 150%. Rozoznáte prekážky v ceste predtým, než u iných, menej silných halogénových žiaroviek. Užijete si bezpečnejšiu a rýchlejšiu jazdu. Jedna z naj S lepším a jasnejším osvetlením ste schopní na ceste jazdiť lepšie. S ich optimalizovanou geometriou vysoko presného vlákna, s náplňou plynu pod tlakom až 13 barov, vysoko presným chrómovaným povrchom a vysoko kvalitným UV-Kremenným sklom, Philips RacingVision nastavujú nový štandard v automobilovom osvetlení. Navrhnuté pre výkon a viditeľnosť. Tieto žiarovky umožňujú uvoľnenejší, kontrolovanejší a zábavnejší zážitok z jazdy. Jasnejšie svetlo pre športových vodičov Philips RacingVision žiarovky sú homologované a poskytnú vám zábavu aj na ceste aj mimo nej.


Projekt Toyota GT86 Drift Spec


Japan Racing


Máte otázku ?

Autožiarovky PHILIPS H4 X-tremeVision + 130%FUSION > Obľúbené ZNAČKY > Philips


20,5 €


Cena s DphKúpiť ^ˇZvyčajná doba dodania 1 - 2 dni
Popis produktu

Parametre produktu
[Obr.: 20/86/08-autoziarovky-philips-h4-patica-p43t-38.jpg]

Informácie o produkte

Automobilové žiarovky Philips X-tremeVision sú tie najjasnejšie, ktoré si môžete kúpiť. Svietia lepšie ako všetky ostatné automobilové žiarovky, majú o 130% vyšší jas a mimoriadny dosah lúča až 130 metrov. Takže vidíte ďalej, reagujete rýchlejšie a riadite bezpečnejšie.


Až o 130% jasnejšie svetlo Dokonalé osvetlenie je dôležité obzvlášť, pokiaľ ide o vzdialenosť - zvyčajne dosahuje 75-100 metrov pred vaše vozidlo. S automobilovými žiarovkami Philips X-tremeVision uvidíte až o 45 metrov ďalej, čím získate navyše 2 sekundy času na reagovanie. Automobilové žiarovky Philips X-tremeVision výrazne zlepšia vašu viditeľnosť tým, že na ceste bude až o 130% viac svetla. To vám pomôže rozoznať prekážky a všetky potenciálne nebezpečenstvá skôr ako s akýmkoľvek iným halogénovým svetlometom.


O 20% belšie svetlo pre väčšie pohodlie a bezpečnosť Jasné biele svetlo (3 700 K) je až o 20% belšie než u bežných svetlometov.


Patentovaná technológia Gradient Coating ™ spoločnosti Philips produkuje silnejšie svetlo. Môžete si teda vychutnávať výkon najjasnejšieho osvetlenia a zážitok z veľmi pohodlnej nočnej jazdy. Viac svetla, lepší výkon Svetlomety Philips X-tremeVision boli vytvorené ako dokonalé, čo sa týka viditeľnosti a výkonu. Vďaka optimalizovanej technológii vysoko presných vlákien spoločnosti Philips, presnej povrchovej úprave a vysoko kvalitnému kremennému sklu UV produkujú až o 130% jasnejšie svetlo bez kompromisov ohľadom životnosti. Môžete sa teda tešiť až na 450 hodín radosti z jazdy - vztýčili sme nový medzník v oblasti osvetlenia automobilov.


Výhody autožiarovky Philips X-treme Vision pre Vás:

- O 130% viac svetla v porovnaní so štandardnou autožiarovkou

- Maximum svetla na ceste a výkon bez kompromisov - Hitoch design

- paládiová špička autožiarovky s modrý prúžkom

- Plne homologované autožiarovky podľa ECE R37

- AntiUV technológie chrániace svetlomety


Obj. číslo: 12342XV+S2


Typ žiarovky: H4


Typ pätice: P43t-38


Typ balenia: S2


Napätie: 12V


Výkon: 60/55 W


Dialkové svetlá: ANO


Stretávacie svetlá: ANO


Farba svetla: 3700K


  • 20,54 EUR
  • (Vaša cena bez DPH: 17,12 EUR)
ks
  • Záruka (mesiacov): 24
  • Termín dodania (dni): 1
  • Skladom: 5 ks